O mnie

Kinga Polkowska Fotografia

Fotograf

Kinga Polkowska


Hej!
Jestem Kinga Polkowska. Mam 24 lata i mieszkam w Łomży (woj.podlaskie).
Niech lokalizacja Was nie zwiedzie, bo bez problemu mogę dojechać nawet na koniec Polski 🙂

Z wykształcenia jestem licencjonowanym kosmetologiem. Niektórzy mogą stwierdzić: „Co to ma wspólnego z fotografią?”. Początkowo też myślałam, że nic, ale dzięki skończonej kosmetologii mam większą świadomość skóry, poprawienia makijażu podczas retuszu zdjęć. I bez wątpienia każda z Was będzie zadowolona z tego jak wygląda na zdjęciach! Spokojnie… nie będziecie sztuczne! Mam swoje granice w obróbce zdjęć 🙂

Jakie sesje wykonuję ?

– Sesje indywidualne, portretowe – czyli pozuje jedna osoba. Nie musisz mieć doświadczenia, żeby podczas zdjęć ze mną poczuć się jak prawdziwa modelka 🙂

– Sesje dla par/narzeczeńskie – podczas takich sesji chcę pokazać jak najwięcej uczucia, które Was łączy. Wspólne pozowanie do zdjęć nie tylko Was jeszcze bardziej zbliży do siebie, ale spędzicie też niesamowicie czas.

– Sesje rodzinne – wydaje mi się, że po tej sesji jesteście najbardziej wdzięczni i zadowoleni, bo niby robimy zdjęcia, ale przy nich jest tyle radości, a potem niezwykła pamiątka na całe życie.

– Sesje ciążowe – najlepiej wykonywać pod koniec 7, na początku 8 miesiąca. Na sesji możecie być we dwójkę, bądź może dołączyć partner. A kto wie.. może 4 osoba chowa się jeszcze w brzuszku? 😀

– Wieczory panieńskie- troszkę już ich zrobiłam, a za każdym razem mam na Was dziewczęta nowe pomysły!

– Reportaże ślubne – wiem jak ważny jest dla Was ten dzień i nie ingeruję w to jak przebiega uroczystość. Nie mówię „zrób to czy tamto”. Ten dzień jest Wasz. Ma być naturalnie, pięknie, z uczuciem 🙂 Ale oczywiście jeśli potrzebujecie ode mnie rady, na wszystkie pytania odpowiem bez wahania!

– Plenery ślubne – nie każdy ma doświadczenie w pozowaniu, wiadomo. I na plenerach ślubnych oczywiście „pomagam” Wam pozować. Chcemy stworzyć piękny obrazek, który będzie WYKRZYKNIKIEM Waszego reportażu ślubnego.

– Reportaże z chrztu świętego– śmieję się, że to taki mały ślub, tylko krótszy. Również są zdjęcia z przygotowań, potem uroczystość w kościele i przyjęcie z tortem. Niesamowicie jest wracać do takich chwil oglądając zdjęcia.

Moje dotychczasowe, uważam że największe osiągniecie: 

Na przełomie sierpnia-września robiłam zdjęcia podczas zgrupowania Półfinalistek Miss Polski 2019. To było duże wyzwanie, bo miałam pod sobą 42 piękne dziewczyny, którym musiałam zrobić piękne zdjęcia, ale chyba się udało, bo już pod koniec listopada wybieram się na zgrupowanie Finalistek Miss Polski 2019!